edu@australink.pl |   AustraLink.pl   |     + 61 (0) 402 988 458
15
MAR
2015

Jakie są moje szanse w Australii?

Posted By :
Comments : Off

Nasz zaprzyjaźniony portal – Australink.pl Przegląd Australijski – przygotował i opublikował audycje (podcast), zatytułowany „Emigracja do Australii – czy mam szanse, czy jest sens?

Australia - Jakie sa moje szanse?

Australia – Jakie sa moje szanse?

 

POSŁUCHAJ AUDYCJI !!

Czwórka dyskutantów, mieszkających już w Australii, na podstawie własnych doświadczeń i wspomnień, dzieli się spostrzeżeniami i sugestiami, które mogą przydać się osobom dopiero rozważającym wyjazd do tego ciekawego i bogatego kraju po drugiej stronie globu, Australii.

Trójka spośród tych dyskutantow przyjechała do Australii na wizach edukacyjnych (student visa), rozpoczynając od kursów angielskiego. Skorzystali z usług naszej firmy. Posłuchaj, jak kiedys oceniali swoje szanse i co z tego wyszlo. Co doradzaja innym?

– Czego sie spodziewać w Australii?

– Jak sie przygotować do wyjazdu?

– itd.

Niżej podpisany miał przyjemność brać udział w tej dyskusji. POSŁUCHAJ AUDYCJI !!

 

Stan Guzinski
O autorze
Stanisław Guzinski zajmuje się pomocą w organizacji wyjazdów edukacyjnych do Australii od roku 2002. W tym okresie, z jego udzialem powstały istniejące do dziś strony: www.EduAu.pl i www.AustraLink.pl . Z autorem proszę kontaktować się mailowo: stangu@australink.pl , albo przez skype: stan.guzinski . Facebook autora: www.facebook.com/stan.guzinski.7