edu@australink.pl |   AustraLink.pl   |     + 61 (0) 402 988 458
20
MAR
2015

Dalsze opcje wizowe dla Polaków przebywających w Australii na wizach edukacyjnych

Tags : ,
Posted By :
Comments : Off

Australijskie przepisy wizowe dopuszczają możliwość ubiegania się o dalsze wizy edukacyjne, tymczasowe wizy pracownicze, sposorowane przez pracodawców w określonych zawodach (generalnie na okres 4 lat) oraz wizy na pobyt stały.

Australia - pelikan na latarni miejskiej - foto Stan Guzinski

Australia – pelikan na latarni miejskiej – foto Stan Guzinski

 

O wizy na pobyt stały można się ubiegać  niezależnie lub w ramach zawodowej imigracji sponsorowanej przez rzady stanowe. Osoby które ukończyły kursy zawodowe lub studia, które trwały conajmniej dwa lata, i uzyskały zawód wyszczególniony na liście zawodów (Skill Occupation List), dostają dodatkowe punkty przy ubieganiu się o wizę. Dodatkowe punkty są też przyznawane osobom, które studiowały w tzw. “regional Australia”, czyli poza aglomeracjami miejskimi: Sydney, Melbourne, Brisbane i Gold Coast …

PRZECZYTAJ cały artykuł

. . .

Nasi klienci często pytaja:

Jakie mam możliwości pozostania w Australii, po zakończeniu kursu i upłynieciu ważności mojej australijskiej wizy edukacyjnej?

O udzielenie odpowiedzi poprosiliśmy specjalistę od spraw wizowych, agenta migracyjnego akredytowanego w Australii. PRZECZYTAJ cały artykuł jego autorstwa.

Stan Guzinski
O autorze
Stanisław Guzinski zajmuje się pomocą w organizacji wyjazdów edukacyjnych do Australii od roku 2002. W tym okresie, z jego udzialem powstały istniejące do dziś strony: www.EduAu.pl i www.AustraLink.pl . Z autorem proszę kontaktować się mailowo: stangu@australink.pl , albo przez skype: stan.guzinski . Facebook autora: www.facebook.com/stan.guzinski.7